×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سرخط خبرها

امروز : پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳
جلسه شورای معاونین با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور

گیلان پیام/ دکتر علی شهری پس از دیدار و گفتگو با کارکنان و استماع مشکلات آنان، جلسه شورای معاونین اداره کل با ریاست ایشان تشکیل شد. ایشان ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان گیلان اظهار داشت: این بازدید فرصت مغتنمی جهت دیدار با همکاران ارجمند و شنیدن دغدغه‌ها و مشکلات آنان است. وی با بیان اهمیت کار مقدس مدرسه سازی، یادآور شد: مدرسه سازی فرهنگ ارزشمند و ماندگاراست، خدا را باید شاکر باشیم که مدرسه سازایم.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور در ادامه با اشاره به نیروی انسانی و حفظ و نگهداشت آنان در پیشبرد امور و اهداف سازمان، تصریح نمود: نیروی انسانی به عنوان سرمایه سازمان باید به بهترین روش حفظ، نگه داری و ارتقاء داده شود.
وی با بیان اینکه باید به بحث انگیزش، رفاه و ورزش نیروی انسانی بصورت جدی پرداخته شود، افزود: سازمان نوسازی مدارس در این زمینه به ویژه در خصوص ورزش و در راستای تامین سلامت کارکنان گام های خوبی برداشته و برای آن برنامه ریزی کرده است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور با تشریح اهمیت آموزش در پیشبرد اهداف سازمان و با اشاره به اینکه در دنیای در حال تغییر کنونی، آموزش در سازمانها به عنوان ضرورتی انکار ناپذیر پذیرفته شده، تاکید نمود: امیدوارم امکان آموزش‌های مناسب برای کارکنان در ادارات کل فراهم شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش با تشکر از خیرین محترم مدرسه سازکه با فهم عمیق نسبت به ضرورت توسعه دانش و تولید اندیشه فرزندان به میدان آمده تا پرچم مدرسه سازی را برای همیشه برای اعتلای نظام مقدس اسلامی برافراشته نگه دارند، ابراز داشت: امیدوارم با تلاش های صورت گرفته شاهد تامین منابع مالی برای تکمیل پروژه های مشارکتی توسط دولت باشیم و باید این وضعیت مطلوب را حفظ کنیم.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور از راه انداری کارگروه تسهیل امور خیرین در سازمان نوسازی مدارس خبر داد و اظهارداشت: موانع کار خیرین محترم را شناسایی نموده و برای بررسی و رفع آن به کارگروه تسهیل امور خیرین ارجاع نمایید.
وی در ادامه به تبیین اهمیت و جایگاه صرف جویی و نهادینه کردن فرهنگ آن پرداخته و ابراز داشت:همه باید خود را موظف بدانیم با ترویج این فرهنگ به نظام و دولت کمک کنیم.
دکتر شهری با اشاره به اینکه خانواده بزرگ نوسازی مدارس همیشه پیشگام صرفه جویی بوده، اظهار داشت: اینبار هم انتظار داریم به جهت وضعیت خاص کشور در زمینه برق، بیش از همیشه با صرفه جویی در مصرف برق بتوانیم به کشور عزیز خودمان کمک کرده و همراه با مردم باشیم.
وی در بخش پایانی مطالبش با ابراز خرسندی از ترویج فرهنگ صرفه جویی توسط نوسازی مدارس ابراز داشت: بر اساس گزارش واصله و آنچه که امروز نیز شاهد صرفه جویی در برق هستم بار دیگر نوسازی مدارس خود را موظف به همراهی همه جانبه با مردم و سیاست های کشور در زمینه صرفه جویی دانست./انتهای پیام

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید توسط تیم مدیریت در «گیلان پیام» منتشر می شود.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.