×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سرخط خبرها

امروز : دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳
دیدار سرپرست مدیریت درمان استان گیلان با روسای کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان

گیلان پیام / در این دیدار دکتر قنبرپور با ارائه گزارشی از عملکرد مدیریت درمان استان در مدت حضور خویش در مدیریت استان اظهار داشت با هدف خدمت به قشر زحمتکش کارگرو بازنشسته قبول مسولیت نموده و مهمترین اولویت مدیریت درمان ارتقاء کمی و کیفی خدمات درمانی خواهد بود.
سرپرست مدیریت درمان استان گیلان در تشریح عملکرد مدیریت درمان استان اظهار داشت هم اکنون مجوز ساخت بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب در محوطه بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)دریافت شده که درسالجاری کارساخت آن آغاز خواهد گردید. ایشان به افتتاح مرکز گازهای طبی در ماه گذشته نیز اشاره نمود که می تواند نیاز بیمارستان را در مواقع بحرانی برطرف نماید . این مرکز می تواند به طور همزمان به ۱۰۰ بیمار بستری درصورت نیازاکسیژن رسانی نماید و این در حالی است که سیستم های قبلی اکسیژن رسانی نیز در بیمارستان فعال است و اگر بحرانی پیش بیاید مشکلی ازبابت اکسیژن رسانی به بیماران وجود نخواهد داشت.
دکتر قنبر پور در این جلسه در پاسخ به درخواست روسای کانونها برای افزایش تخت های بستری در استان افزود: با پی گیری های بعمل آمده کار ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی کومله لنگرود هم اکنون بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که انتظار می رود تا یک سال آینده این بیمارستان به بهره برداری برسد.
سرپرست مدیریت درمان استان گیلان به ساخت ،تجهیز وراه اندازی ساختمان جدید پلی کلینک تخصصی دریا و درمانگاه تازه تاسیس آستانه اشرفیه اشاره نمود که در هفته تامین اجتماعی امسال به طور رسمی افتتاح خواهند شد.
دکتر قنبرپور از تلاش های دیگر انجام گرفته در مدت مدیریت خویش گفت : مدت زمان رسیدگی به اسناد خسارت متفرقه که به چندین ماه رسیده بود و موجبات نارضایتی بیمه شدگان را فراهم می نمود با عقد قرار داد با تمام بیمارستانهای خصوصی و همچنین افزایش نیروی انسانی در بخش رسیدگی به خسارت متفرقه ، پرداخت خسارت به کتر از یکماه کاهش یافت. ایشان همچنین در راستای ارتقاء خدمات درمانی به راه اندازی بخش تروما و حوادث اورژانس بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت ، افزایش ۱۰تخت آی سی یو و ۱۵ تخت پست آی سی یو درهمین بیمارستان اشاره نمود
شایان ذکر است که دراین جلسه روسای کانون های بازنشستگی تامین اجتماعی استان خواسته های بازنشستگان و خانواده های آن را پیرامون موضوعات درمانی مطرح نمودند./انتهای پیام

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید توسط تیم مدیریت در «گیلان پیام» منتشر می شود.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.