×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سرخط خبرها

امروز : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲
شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به عنوان دستگاه شایسته تقدیر انتخاب شد

برق منطقه ای

طبق ارزیابی هیات داوران ستاد اقامه نماز استان گیلان از عملکرد شورای اقامه نماز شرکت برق منطقه ای گیلان به عنوان دستگاه شایسته تقدیر انتخاب شد.

به گزارش گیلان پیام ،طبق ارزیابی هیات داوران ستاد اقامه نماز استان گیلان از عملکرد شورای اقامه نماز شرکت برق منطقه ای گیلان در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال ۹۳، شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با کسب ۴/۲۱۱ امتیاز در معیار مدیریت، ۵/۱۷۱ امتیاز در معیار خط مشی و راهبرد،۱۵/۵۰ امتیاز در معیار مدیریت منابع انسانی، ۴/۱۱۹ امتیاز در معیار همکاریها و منابع و ۱/۳۳۱ امتیاز در معیار نتایج و دستاوردها و در مجموع با کسب ۱/۸۸۳ امتیاز به عنوان دستگاه شایسته تقدیر در سال ۹۳ انتخاب شد.

شایان ذکر است که ستاد اقامه نماز استان گیلان بر اساس امتیاز کسب شده توسط دستگاههای اجرایی استان ، ۵ عنوان ،سرزنش و توبیخ،قابل تذکر ،قابل قبول، شایسته تقدیر و شایسته تقدیر ویژه را برای دستگاهها در نظر می گیرد.

گفتنی است که بر اساس ارزیابی هیئت داوران ستاد اقامه نماز استان گیلان، شرکت برق منطقه ای گیلان در سال ۹۰، با کسب ۸۳۱ امتیاز، به عنوان دستگاه شایسته تقدیر، در سال ۹۱ با کسب ۸۴۷ امتیاز به عنوان دستگاه شایسته تقدیر و در سال ۹۲   با کسب ۹۴۰ امتیاز به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه انتخاب شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید توسط تیم مدیریت در «گیلان پیام» منتشر می شود.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.