×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سرخط خبرها

امروز : شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۳
استانداردهای مدیریتی شرکت گاز استان گیلان با موفقیت تمدید شد

گیلان پیام/ در مراسم اختتامیه ممیزی استانداردهای مدیریتی، عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از ممیزان به جهت نگاه حرفه ای به بخش های مختلف شرکت گاز تشکر و قدردانی کرد.
وی با اشاره به روند ارتقاء سطح کیفی خدمات در شرکت گاز، اظهار داشت: گاز گیلان در زمینه های کیفی روند رو به رشدی داشته و امیدواریم با تقویت نقاط قابل بهبود، در جهت رسیدن به اهداف کلان شرکت و جلب حداکثری رضایتمندی مشترکین گرامی گام های بلندتری برداریم.
در ادامه تیم ممیزی از میزبانی و هماهنگی شرکت گاز و مسئولین سیستم های مدیریتی تشکر کرده و به بیان نقاط قوت و فرصت های بهبود در استانداردهای ۹۰۰۱:۲۰۱۵، ۱۰۰۰۲:۲۰۱۵، ۱۰۰۰۴:۲۰۱۸، ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵، ۴۵۰۰۱:۲۰۱۸، ۱۰۰۱۵:۲۰۱۹ و ۵۰۰۰۱:۲۰۱۸ پرداختند.
ممیزان در گزارش نهایی خود، ضمن قدردانی از تفکر سیستمی مدیریت ارشد و پرسنل شرکت گاز، فرهنگ سازمانی و توسعه رویکرد فرایندی در سازمان را از نقاط قوت گاز گیلان عنوان کردند.
ایشان اقداماتی همچون توسعه شایستگی ها منطبق بر الزامات استاندارد، بهبود در فرایندهای محیط زیست و برنامه ریزی آموزشی جهت بهره برداری از الزامات قانونی را از جمله فرصت های بهبود شرکت معرفی کردند.
در پایان بر اساس جمع بندی صورت گرفته، نگهداشت و اجرای مطلوب استانداردهای جاری شرکت گاز گیلان تایید و ایزو های مذکور برای یک دوره دیگر تمدید شد./انتهای پیام

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید توسط تیم مدیریت در «گیلان پیام» منتشر می شود.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.