معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان گفت: اگر رویکرد تقویت مشارکت مردمی در قالب یک ساختار قانونمند ساماندهی شود، شکوفایی اقتصاد گردشگری محقق می شود.
به گزارش گیلان پیام،مهندس علی اوسط اکبری مقدم در راستای اجرای بخشنامه سفر معاونان استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان به شهرستان ها در سفر به سیاهکل وبازدید از پروژه ها با حضور در جلسه شورای اداری به اقدامات لازم الاجرا در جهت توسعه این شهرستان اشاره کرد و افزود: انتظار داریم با مدیریت منابع مالی در جهت افزایش شاخص های توسعه سیاهکل اقدامات موثری انجام شود.
وی با بیان نواقص موجود در بخش زیرساخت راه در شهرستان ها اشاره و خاطر نشان کرد: راههای روستایی شهرستان سیاهکل به مراتب بهتر از راه های برخی از شهرستان های مشابه این شهرستان است اما باید با هم افزایی و تعامل دستگاه های اجرایی ذیربط در بهبود وضعیت موجود تلاش کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان حفاظت از منابع طبیعی را مورد تاکید ویژه قرارداد و بیان داشت: در زمینه منابع طبیعی باید به گونه ای عمل نماییم تا این میراث ارزشمند به نسل های آتی منتقل شود.
وی به پروژه مخازن آب شرب شهرستان اشاره و با تشکر از زحمات مدیران حوزه های آب و برق گفت: در زمینه آب شرب که برای این شهرستان بسیار حیاتی و مهم است اقدامات خوبی انجام گرفته و تلاش می کنیم در سفر دکتر نوبخت به گیلان به منظور تسریع در بهره برداری اعتباری برای این پروژه درنظرگرفته شودمقدم در ادامه سفر به شهرستان سیاهکل با حضور در دبیرخانه مسیر گردشگری البرز مرکزی از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز مردم نهاد قرار گرفت.
وی در این بازدید با تاکید بر تقویت حوزه های سرمایه گذاری در بخش گردشگری اظهار داشت: باید شرایطی ایجاد شود که با مشارکت مردم و سازمان های مردم نهاد تحول جدی در گردشگری استان و شهرستان صورت گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بر ضرورت تقویت مشارکت مردمی تاکید کرد و گفت: اگر این رویکرد در قالب یک ساختار قانونمند ساماندهی شود شکوفایی اقتصاد گردشگری شهرستان محقق می شود. /انتهای پیام

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد