مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان در دیدار با رئیس و معاونین دانشگاه گیلان پیشنهاد تشکیل پژوهشکده آینده پژوهی را مطرح کرد.
به گزازش گیلان پیام،ساسان کفایی در این جلسه که به منظور تبادل نظر و همفکری پیرامون مسائل محیط زیست استان برگزار شد با تاکید بر نقش مهم دانشجویان و نهاد دانشگاه در تولید علم و انجام پژوهش های بنیادین برای پیشرفت کشور خواستار ایجاد یک پژوهشکده آینده پژوهی در حوزه محیط زیست شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان تصریح کرد با امضای یک تفاهم نامه دوجانبه بین حفاظت محیط زیست گیلان و دانشگاه گیلان می توان از ظرفیت های دانشگاه و کارشناسان محیط زیست به منظور اعتلای محیط زیست استان و کشور و رسیدن به توسعه پایدار استفاده کرد.
کفایی گفت برای سهولت در پیاده سازی این ایده و به منظور دستیابی به چشم انداز مورد نظر می توان پژوهشکده آینده پژوهی را راه اندازی کرد.
ساسان کفایی در پایان گفت اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان از هرگونه پژوهش علمی و آموزشی با هدف پیشبرد اهداف عالی نظام در حوزه محیط زیست استقبال می کند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.
این گزارش می افزاید در پایان این جلسه مقرر گردید به منظور تعامل بیشتر پیرامون پروژه های محیط زیستی و بخصوص احیاء تالاب انزلی، جلسات کارشناسی به صورت مستمر ادامه یابد./انتهای پیام

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد